Medewerkers

Sinds januari 2019 behoort het vroegere "Ypma Piano's" tot Piano's Maene, het familiebedrijf van Chris Maene en zijn zonen Dominique en Frederic. Ze zijn alledrie actief in het bedrijf en laten zich bijstaan door een team van meer dan 85 gespecialiseerde medewerkers, verdeeld over de zes vestigingen in Nederland en België.

Algemeen Management België/Nederland

CEO : Stefaan Vanfleteren
stefaan.vanfleteren@maene.nl  +32 51 49 18 10 

Sales & Marketing Manager : Wolf Leye
wolf.leye@maene.nl  +32 51 68 64 37

CFO : Christiaan Devos
christiaan.devos@maene.nl +32 51 49 18 16 

Accountancy - controller : Evelien Biebaû
evelien.biebau@maene.nl +32 51 49 18 19

 


Verantwoordelijken Alkmaar

Branch Manager Alkmaar: Marc van der Marel
marc.vandermarel@maene.nl  - 072 541 44 53

Atelier Manager Nederland: Jos Kiebert
jos.kiebert@maene.nl - 072 541 44  13

Stem Service Nederland: Jeannette Bakker
jeannette.bakker@maene.nl- 072 541 44 18


Pianoconsultants

Emil van Stormbroek
emil.vanstormbroek@maene.nl  - 072 541 44 57

Marc van der Marel
marc.vandermarel@maene.nl  - 072 541 44 53

Jaap Wisselink 
jaap.wisselink@maene.nl - 072 541 44 55

Rutger Klaaijsen
rutger.klaaijsen@maene.nl - 072 541 44 54

 

Back Office

Jeannette Bakker
jeannette.bakker@maene.nl - 072 541 44 18

Paulien Douma
paulien.douma@maene.nl - 072 541 44 20

Annemiek van der Stelt
annemiek.vanderstelt@maene.nl - 072 541 44 20


Transport en logistiek

Roy de Klerk - Jimmy de Waal -Robin Sirre - Cees Zuurbier 

Piano Technicians

Gerben Bisschop
Pelle de Leeuw
Martin Ecker
Marten Harlaar
Carine Kelderman
Paul Lindeboom
Emiel Reinhoudt
Stefan van der Nagel
Ruud van Dijk
Marc van Wageningen

Freek Dijkstra
Ruud Kersten
Frederik Keygnaert
Leon ten Have