Medewerkers

Sinds januari 2019 behoort het vroegere "Ypma Piano's" tot Piano's Maene, het familiebedrijf van Chris Maene en zijn zonen Dominique en Frederic. Ze zijn alledrie actief in het bedrijf en laten zich bijstaan door een team van meer dan 85 gespecialiseerde medewerkers, verdeeld over de zes vestigingen in Nederland en België.

Algemeen Management België/Nederland

CEO : Stefaan Vanfleteren
stefaan.vanfleteren@maene.nl  +32 51 49 18 10 

CFO : Christiaan Devos
christiaan.devos@maene.nl +32 51 49 18 16 

Accountancy - controller : Evelien Biebaû
evelien.biebau@maene.nl +32 51 49 18 19

Sales & Marketing Manager : Wolf Leye
wolf.leye@maene.nl  +32 51 68 64 37


Verantwoordelijken Alkmaar

Branch Manager Alkmaar: Ralph Suijlen
ralph.suijlen@maene.nl  - 072 541 44 51

Atelier Manager Nederland: Jos Kiebert
jos.kiebert@maene.nl - 072 541 44  13

Marketing Nederland: Marc van der Marel
marc.vandermarel@maene.nl  - 072 541 44 53

Stem Service Nederland: Jeannette Bakker
jeannette.bakker@maene.nl- 072 541 44 18


Pianoconsultants

Emil van Stormbroek
emil.vanstormbroek@maene.nl  - 072 541 44 57

Marc van der Marel
marc.vandermarel@maene.nl  - 072 541 44 53

René Goedhart
rene.goedhart@maene.nl - 072 541 44 16

Back Office

Jeannette Bakker
jeannette.bakker@maene.nl- 072 541 44 18

Paulien Douma
paulien.douma@maene.nl- 072 541 44 00

Saskia Stet
saskia.stet@maene.nl - 072 541 44 00

Transport en logistiek

Magazijn en transport: Wouter van Wageningen
wouter.vanwageningen@maene.nl - 072 541 44 00

Transport: Jimmy de Waal
Transport: Cees Zuurbier
Transport: Robin Sirre

Expert Piano Technicians

Gerben Bisschop
Pelle de Leeuw
Martin Ecker
Marten Harlaar
Carine Kelderman
Paul Lindeboom
Emiel Reinhoudt
Stefan van der Nagel
Ruud van Dijk
Marc van Wageningen

Piano Technicians

Freek Dijkstra
Ruud Kersten
Frederik Keygnaert
Rutger Klaaijsen
Leon ten Have